Lastchance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lastchance

A fantáziának semmi nem szab határt!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Admin

Legutóbbi témák
» ~Welcome to New York~
Aslyn Brouke I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 12:22 am by Crystal Elenor

» Dumbledore Serege
Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:12 pm by Lollitta

» Caroline Burke
Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:32 pm by Lollitta

» Ashlyn Brouke
Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:31 pm by Lollitta

» Riora Denali Scott
Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:29 pm by Lollitta

» Aslyn Brouke
Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:15 pm by Lollitta

» Mielött belekezdetek
Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:07 am by Lollitta

» ---> Sétány <---
Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 4:40 am by Aslyn Brouke

» Caroline Burke
Aslyn Brouke I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 4:34 am by Caroline Burke

Top posting users this month
No user
Similar topics
Kiemelt társoldalak

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szomb. Ápr. 20, 2024 5:22 pm-kor volt itt.

 

 Aslyn Brouke

Go down 
SzerzőÜzenet
Lollitta
Admin
Lollitta


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jun. 12.

Aslyn Brouke Empty
TémanyitásTárgy: Aslyn Brouke   Aslyn Brouke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:15 pm


Ashlyn Brouke


Teljes név: Ashlyn Brouke
Becenév: Amy, Ashly, Ashlyn
Nem: nő
Születési hely, idő: 1992. 04. 14 Amerika
Faj: Hybrid
Családi Állapot edülálló
Foglalkozás: ---
Avidon: Adrina Lima
[Ha képeden nem sztár van hanem egy fantasy kép akkor: kép direktlink kódját ide illeszd be.



Család



Apa: --- (Max Brouke )
Anya: --- ( Sophia Brouke)
Testvérek: ---
Egyéb hozzátartozók: ---



Személyiség



Jellem: Furcsa egy lány vagyok. Ami azt illeti, mindenki furcsán néz, rám mikor megismer közelebbről is. Általában kedves vagyok könnyen barátkozó típus. Barátaimat, és akiket jól ismerek, nem hagyok cserben sosem. Ők mindig mindenben számíthatnak rám. Bár ha megbántanak, akkor eléggé hideg és rideg tudok lenni. Akár egy jégcsap. Egy igazi gyilkos. Ezt persze senki ki nem nézné belőlem. De csak egyszer bánts meg igazán és evvel az énemmel is megismerkedhetsz. Kalandvágyó személyiség vagyok, imádok minden ilyen dolgot vagy minden ilyen személyt, akinek kis titka van. Makacs vagyok, igazamból nehezen engedek. Viszont beismerem, ha tévedek. Hangulatfüggő személyiség vagyok sajnos. Ami annyit tesz, amilyen a hangulatom olyan vagyok én is. Ha úgy van, kedvem én vagyok a társaság középpontja és legvadabb csaj. Illetve az a lány is én vagyok, aki egyedül sírdogál valahol elrejtve könnyeit mások elől. Gyengeségeimet nem mutatom ki, ahogyan a könnyeket sem így védem meg saját magam az újabb csalódásoktól. Elég bizalmatlan vagyok.

Külső: Bőröm barnás bár nem olyan, mint egy négeré. Hajam szintén barna és nagyon hosszú. Szemeim kékek. Ajkaim kissé teltek. Nem vagyok, magas mindössze 160 cm vagyok. De az alacsonyság nem számít nálam. Alkatom nőies ott domborodom, ahol egy lánynak kell. Járásom elegáns, könnyed. Ruháim nőiesek. Imádom a kis cuccokat kisnadrág kisszoknya. De van ezen kívül minden más is. Farmer és tornacipő, amiket szintén nagyon szeretek. Kiegészítőket is hordok, néha ha úgy van kedvem. Festeni magam pedig a ruháim színéhez szoktam.

Előtörténet
[/size]

Amerikában születtem, mint tudjátok elég fejlett egy ország. Anyám és apám ember volt és őket nagyon szerettem. Én is emberként születtem. Anyám orvos volt, míg apám ügyvéd. Két jól fizető állás. Tehát nem mondhatom azt, hogy szegények lettünk volna. Sőt amit szemem-szám megkívánt. Vagy csak kiejtettem a számon, hogy szeretném már meg is kaptam. Imádtam ezt az életet ki ne imádta volna az én helyemben. Sajnos ez nem sokáig tartott tizenkét éves koromban a szüleim meghaltak autóbalesetben. Nagyon szomorú voltam. A nagyszüleimhez kerültem onnantól kezdve ők neveltek engem. Minden évben kimentem a szüleim sírjához virággal, hogy emlékezzem rájuk és ne felejtsem el azt a sok mindent, amit kaptam tőlük eddig. Két év múlva már teljesen rendben voltam. Ekkor megismerkedtem egy fiúval Giner-nek hívták. Nagyon megkedveltem és ő is engem. Ahogy közelebb kerültünk egymáshoz furcsaságokat vettem észre. Giner más volt többre volt képes, mint egy ember. Egyik nap követtem őt kíváncsiságom végett. Láttam, hogy mire képes. Rögtön rájöttem a titok nyitjára a fiú nem ember. Kiviharzottam, de elkaptak a kezem megsérült és a fiú keze is a génje így bekerült az én vérembe, de ezt a fiú nem tudta és én sem. Meg akart ölni, hiszen rájöttem a titkára, hogy ő egy hybrid. Ez meglepett majdnem sírva fakadtam. Hiszen én nagyon megkedveltem ezt a fiút. De éreztem valamit magamban más lettem. Olyan lettem, mint a fiú ugyan olyan, mint ő egy hybrid. Megvédtem magamat és a fiú vére a kezemhez tapadt. Ledermedtem, hiszen ő volt az első, akit megöltem. Összeestem a földre a vérben és a véres kezemet néztem órákig. Majd végül elmentem, de ez nagyon lesokkolt. Azóta eltelt már 4 év is és öltem is már megint persze az óta. De arra az elsőre még mindig emlékszem a fiú, akiért oda voltam elárult. Persze az óta sokkal bizalmatlanabb vagyok és elővigyázatos. Illetve hybridként élem az életem és próbálom megtalálni az igazi helyem a csalódásokat pedig elkerülni és erről a részéről a múltamnak nem beszélni.
Vissza az elejére Go down
https://lastchance.hungarianforum.net
 
Aslyn Brouke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Avatar foglaló
» Ashlyn Brouke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lastchance :: Karakterhez :: Karakteralkotás-
Ugrás: