Lastchance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lastchance

A fantáziának semmi nem szab határt!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Admin

Legutóbbi témák
» ~Welcome to New York~
---> Sétány <--- I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 12:22 am by Crystal Elenor

» Dumbledore Serege
---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:12 pm by Lollitta

» Caroline Burke
---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:32 pm by Lollitta

» Ashlyn Brouke
---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:31 pm by Lollitta

» Riora Denali Scott
---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:29 pm by Lollitta

» Aslyn Brouke
---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:15 pm by Lollitta

» Mielött belekezdetek
---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:07 am by Lollitta

» ---> Sétány <---
---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 4:40 am by Aslyn Brouke

» Caroline Burke
---> Sétány <--- I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 4:34 am by Caroline Burke

Top posting users this month
No user
Kiemelt társoldalak

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szomb. Ápr. 20, 2024 5:22 pm-kor volt itt.

 

 ---> Sétány <---

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Lollitta
Admin
Lollitta


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jun. 12.

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 9:50 pm

....
Vissza az elejére Go down
https://lastchance.hungarianforum.net
Aslyn Brouke
Hybrid
Aslyn Brouke


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Jun. 18.

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 7:33 am

* Lassan sétáltam a sétány közepén egy kisebb mosollyal arcomon. Az utcákat néztem illetve az árusokat mindent lehetett itt kapni, amit akart volna valaki. Ruha, cipő, táska bármit. Szinte mind örömmel árultak élvezték a sok embert, aki oda megy és veszik, az áruikat mintha ingyen adnák őket. Persze ez nem volt, így de istenem ők így vélték vagy nem is tudom mért zsongtak így be tőle. Mindenesetre most ez engem nem érdekelt ugyanis sorba állni nem fogok, hiszen nem vásárolni jöttem ide. Én csak sétálni jöttem, de egyszerűen ledöbbenek néha az embereken. Ha két forinttal olcsóbb ezer mér, földel egy áru képesek odáig elmenni és megvenni. Mintha az életük múlna azon a pár forinton. Hihetetlenek az emberek. Én inkább az estét élveztem, hiszen az volt éppen. Rengeteg csillag az égen. Kellemes levegő se meleg se hideg épp megfelelő. A hold pedig csak úgy ragyog, lefelé mintha az egész sétányt bevilágítaná. Fantasztikusan szép. Ahogy haladtam lassan előre úgy megláttam két lányt is. Mind a kettő más volt, mint a tömeg zöme. Úgy gondoltam ők mások. Olyanok, mint én, vagyis különlegesek. Ezért feléjük sétáltam, hogy ezt biztosan megtudjam*
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Hybrid
Riora Denali Scott


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jun. 13.
Age : 33

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 7:54 am

Lassan lépkedtem a sétányon, szemem mindenhova figyel. Fél éve hogy kikerültem a börtönömből, és épségben megszöktem a dzsungelből. Vérdíj van a fejemen, a tudósok mindenfele keresnek mint értékes példányt és mint gyilkost. Ennek ellenére feltűnő vagyok. Fekete hosszú szárú csizma van rajtam, felette fekete neccharisnya és fekete farmerszoknya, természetesen a mini kiadása. Felül pedig egy neon-narancssárga topp, fekete bőrkabáttal. Kiegészítőnek pedig ott az elmaradhatatlan szemüveg a fejemen, és a gázálarc kinézetű maszkom. Sokan úgy gondolják, úgy nézek ki, mint egy rossz kurva, pedig csak adok a külsőmre. Ha valaki rám néz, süt rólam hogy gazdag vagyok, de büszke vagyok rá. A hatalom megbabonáz, hát ez van, örömmel leszek a rabja. A szemem megakad egy lányon aki felém közeledik. Messziről érzem, hogy van valami közös bennünk. Megigazítom arcomon a gázmaszkot egy apró tolással, és nekitámaszkodok a sétány falának egy cukorka-árus mellett, onnan figyelem ahogy felém közeledik, s ha mégsem vesz észre - amin csodálkoznék - akkor hát elindulok felé.
Vissza az elejére Go down
Caroline Burke
Vérfarkas
Caroline Burke


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 31

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 8:12 am

Egy újabb éjszaka ami egyre közelebb visz ahhoz, hogy újra átváltozzam. Ez az egy dolog az amit igazán kihagynék az életemből. Semmi szükségem nem volt rá és mégis megtörtént. Farkas lettem, méghozzá VÉRFARKAS. De most már úgy is mindegy. Semmit nem tudok ellene tenni, csak el tudom fogadni. Mint ahogy azt is hogy állandóan megbámulnak meg szólogatnak utánam, még akkor is ha nem éppen a megfelelő társaságban vagyok. Úgyhogy a sétányom állva is mindig azt figyeltem, hogy ki lenne a legalkalmasabb arra, hogy szóba álljak vele, és ekkor megpillantottam azt a két lányt. Rögtön éreztem rajtuk, hogy ők sem olyanok mint az átlag emberek. Ez egyre érdekesebb. De talán az a fura csaj abban a gázálarcban egy kicsit sokkolóan fog hatni az emberekre. Ezért aztán úgy döntöttem csatlakozom a kis díszes társasághoz.
Vissza az elejére Go down
Aslyn Brouke
Hybrid
Aslyn Brouke


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Jun. 18.

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 8:29 am

* Mind a két lány észrevett engem. Illetve egymást is. Mind kettő a maga módján különös és fura volt. Nem tudtam megállapítani melyik fajhoz tartoznak vagy micsodák. Ehhez közelebbről kellett volna megismernem őket. Így elhaladtam szépen lassan az árusok között a tömeg mellett. Hátra néztem még egyszer, hogy lássam az embereket, akik vásárolnak össze vissza olyasmit, amire semmi szükségük. De ezt ők nem tudják, haza mennek, előveszik, és akkor kérdezik meg saját maguktól. Ezt mért is vettem meg?. Tulajdonképpen semmiért csak egyszerűen olcsó volt és ez csábító nekik. Mint nekünk a vér és a hatalom. Nos, igen mindeninél van valami csábító. Kinél, ez kinél az. Lényegtelen ez már. Visszanéztem a lányokra és lassan oda értem. Megszólaltam kedves hangon úgy gondoltam nem kéne a hozzám hasonlókkal bunkónak lennem. Hiszen nem tettek semmit sem még így nagyon aranyos volt a hangon. Barátkozós. *
- Sziasztok –
* Ennyi mondtam elsőnek aztán eszembe jutott legyek udvarias az nem árt. *
- A nevem Aslyn és ti kik vagytok? –
* kérdeztem tőlük csak a nevüket nem támadhatom őket máris le hogy öm bocs de te melyik fajhoz tartozol? Azért ezt nem kéne így ezt nem is tettem meg*
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Hybrid
Riora Denali Scott


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jun. 13.
Age : 33

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 8:50 am

Felfigyeltem a harmadik lányra is lassan, végignéztem rajta. Nem tudom mi lehetett, de mintha a laboratóriumban utaltak volna rá, mintha láttam volna ilyen lényt, de nem voltam benne biztos. Pont akkor értem oda a célpontomhoz, amikor a harmadik fél is csatlakozott, s megkezdődött az ismerkedés.
-Sziasztok
Mondtam, hangom kicsit orrhangon csenghetett a maszk miatt, pedig nem voltam megfázva. Lila szemeimmel a fajtársamat fürkésztem, rögtön éreztem hogy ő az lesz, mint én, ha ő még nem is tudta volna.
-Riora vagyok
Nyújtottam a kezem Aslyn felé, de félúton megálltam egy pillanatra, bizalmatlanul, majd inkább visszahúztam a kezem.A harmadik lány felé már csak biccentettem.
-És Hybrid...
Itt lehalkítottam a hangom suttogássá, hisz tele volt a környék emberekkel.
-Nem mennénk kicsit arébb?
Kérdeztem, utalva a zavaró környezetre.
Vissza az elejére Go down
Caroline Burke
Vérfarkas
Caroline Burke


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 31

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 9:07 am

Hát fura helyzetek tudnak kialakulni. Mind a hárman ott álltuk és figyeltünk a másikra. A többiek már bemutatkoztak, úgyhogy itt volt az ideje hogy én is megtegyem ugyan azt.
- Helló
Feleltem egy kedves és barátságos mosollyal. Tény ami tény ténylegesen furán mutattunk ott a sétány közepén, úgyhogy biccentettem a fejemmel egy távolabb eső kis hely felé.
- Gyertek oda, ott nincs most nagy tömeg. Amúgy Caroline, Caroline Burke.
Itt az egyik fa rejtekében meghúzódva folytatni tudtuk a megkezdett beszélgetésünket. Most nem zavart ha látják az igazi valómat mert a többiek is olyan furák mint én. Úgyhogy a viszonylag legalacsonyabban lévő faágra felugrottam és miután leültem a lábamat csóválva figyeltem a folytatást.
- Nem hiszem, hogy ezek után még magyarázkodnom kell hogy mi is vagyok. Vagy igen?
Néztem rájuk válaszra várva.
Vissza az elejére Go down
Aslyn Brouke
Hybrid
Aslyn Brouke


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Jun. 18.

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 9:23 am

* Meg hallgattam mind a két lányt és megjegyeztem a nevüket. Az egyik csaj elmondta micsoda. Kicsit elmosolyodtam, mert ugyanaz, mint én. Egy hybrid. Elmentünk egy kicsit csendesebb és nyugodtabb helyre. Ezt én nem bántam, sőt nagyon élveztem ugyanis nem szerettem nézegetni a tömeget. Megfulladtam benne. Így örömmel mentem oda és ott szabadabban vettem levegőt szabadabb lehettem úgy össz vissz. A másik lány nem mondta eé, hogy micsoda is ő de megmutatta amiből kitalálhattuk.*
- Nos, igen…-
* Kezdtem bele a mondandómba majd mivel ők elmondták mik én is megtettem. *
- Ami azt illeti én is hybrid vagyok-
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Hybrid
Riora Denali Scott


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jun. 13.
Age : 33

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 9:35 am

Tetszett a hely , amerre a másik lány mutatott, így örömmel követtem, és figyeltem egy mosollyal, ahogy ösztönösen mindhárman ugyanoda állunk, ahova az előbb, így megmaradt az elrendezés nagyjából. Persze, én rögtön elmondtam mi vagyok, miért ne mondtam volna. Amikor az a lány felugrott a fára hihetetlenkedve és kíváncsian szökött fel a szemöldököm a magasba.
-Mmm majom?
Vigyorodtam el, poénnak szántam.
-Bocsi, én laboratóriumból jövök, nem ismerem a lények viselkedését szabadon. Sajnos, nekem nem esett le mi vagy
Nézek rá szememben bocsánatkérő csillogással, ha az előbb nem esett volna jól neki mait mondtam.Majd a fajtársamra néztem immár sokadszorra, amikor elmondta hogy ő mi.
-Te is laboratóriumból jössz? Vagy mindig is szabad voltál?
Kérdeztem kíváncsian tőle.
Vissza az elejére Go down
Caroline Burke
Vérfarkas
Caroline Burke


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 31

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 11:20 pm

~ Érdekes. Akkor mégis csak igaz, hogy sikerült egyes lényeknek kiszökni a laboratóriumból De még is ki lehet ez a csaj? ~ futtattam végig a gondolatokat az agyamban amikor végre beugrott. ~ Uram atyám, de az nem lehet... Vagy mégis.
- Farkas vagyok, vagyis egész pontosan Vérfarkas. Te pedig ha nem tévedek akkor te az vagy akit olyan nagyon keresnek, ugye?
Kíváncsiskodtam egy kicsit elengedve a fülem mellett az előző csipkelődését.
- De ha már itt tartunk akkor nem kellene egy kicsit változtatni magadon, hogy ne legyél ennyire feltűnő? Már ha nem zavar, hogy beleütöm a pisze orrom a dolgaidba.
Beszéltem egyre többet majd mikor Aslyn felé fordult és feltette neki azt a kérdést hogy ő is egy Laborból származik e. Na ott én is inkább abbahagytam a beszédet és rá koncentráltam.
Vissza az elejére Go down
Aslyn Brouke
Hybrid
Aslyn Brouke


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Jun. 18.

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 11:34 pm

* elkomorodtam mikor a múltamról volt szó. Mégis mit mondjak neki. Hazudjam?. Vagy máris fedjem fel az én szép érdekes és aranyos múltamat?. Egyiket sem akartam így úgy döntöttem egy kicsi elmondok nekik, míg egy kicsit megtartok magamnak, sőt inkább jó sokat, ami azt illeti minél kevesebbet akartam mondani nekik. Így kitaláltam a frappáns választ*
- Nem én nem jártam a laborba így sokkal könnyebben felismerem a lényeket. De mégis hybrid vagyok, viszont labor nélkül vagyok az –
* majd rájuk néztem és sóhajtottam*
- Biztos érdekes múltatok van nektek is. Amúgy a laborból ki engedték a hybrideket egy idő után. Nem kellett szökniük. Csak most már ezt megbánták vinnék őket és mindenki mást is. Téged is Carolina. –
* Mondtam nekik amit tudtam megtanultam az alatt hogy hybrid vagyok és nem ember. *
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Hybrid
Riora Denali Scott


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jun. 13.
Age : 33

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 7:41 am

Mosolyogva hallgattam a kérdéseket és válaszokat, persze mindenre amire tudtam reagáltam is. Ezzel soha nem volt baj. Ha kell, beszédes vagyok, és úgy néz ki, ez a két lány megbízható.Először persze Caroline felé fordultam a válaszaimmal, tekintetem sötét lett és gyilkos, persze, e mögött semmi rosszindulat nem húzódott, de tudja, kivel áll szemben, és hogy igazából hogy érint ha nyíltan beszélnek róla.
-Értem! Nos...igen...ide is eljutott? Pedig azt hittem itt még talán biztonságban vagyok! Akkor tovább kéne állnom lassan...talán egy másik hely vagy város felé nézni. Ami meg a kinézetemet illeti, egy városi kislány voltam amikor megszöktem a laborból...változtam! Nem ismernének fel, hisz sem a hajszínem, sem a szemszínem nem egyezik... hála a színes kontaktlencséknek! Bár, most hogy mondod...egy fodrász jól esne!
Ecseteltem jó hosszan, persze mosolyogva és barátságos hangnemben, senkit nem akartam sem az ellenségemnek, sem a rosszakarómnak, főleg hogy vérdíj van a nyakamon. Ki ne örülne ekkora suskának?! Hisz itt mindenkit vonz a hatalom!
-De! Persze ilyet nem feltételeznék, de ki tudja, itt minden megtörténhet... Ha itt bárki fel akar adni annak előbb lesz vége minthogy kimondaná hogy nem én voltam!
Elmosolyodtam, most jegesen és hidegen, néha pont ezért őrültnek néztek. Pedig, csak vigyázok arra, kikkel beszélgetek.Majd miután elfogytak a szavak,amiket Carolinehoz intéztem Aslynhez fordultam.
-Ha..ha! Most sírjak vagy nevessek? Kiengedni? Jó vicc, igen..lehet hogy a többieket kiengedték volna! De engem nem! ÉN különleges voltam mindig is a számukra...s halálomig ott tengődtem volna! Ugyanis...ember voltam valamikor, amikor még normális volt az életem! De...az én múltam nem lényeges úgyis csak a bajt hozná rátok!
Keserűen elmosolyodtam.

Vissza az elejére Go down
Caroline Burke
Vérfarkas
Caroline Burke


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 31

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 4:29 am

- Már ne is haragudj meg Aslyn, de úgy nézek én ki mint aki nem tudja megvédeni magát?
Kérdeztem egy kicsit dühösebb hangon mint ahogy szerettem volna. nem tudom miért van ez, de ha valaki egy kicsit is könnyű prédának titulál akkor azonnal eldurran az agyam s egy kicsit agresszív leszek. Nem tudom miért vált ki ilyen érzéseket belőlem ez a dolog, de néha kimondottan frusztráló.
- Amúgy meg, ha el akarnának kapni akkor már régen megpróbálhatták volna. Eléggé híres vagyok már ahhoz, hogy tudják merre kell keresni.
Mondtam hangosan és egy határozott mozdulattal leugrottam a fáról.Kecsesen érkeztem le, pontosan mint egy éppen vadászó párduc.
- De amint láthatod eddig még nem érdeklem őket. ha meg mégis úgy döntenek, hogy kellek nekik, akkor állok elébe. Valahogy majd csak megtudom védeni magam.
Vissza az elejére Go down
Aslyn Brouke
Hybrid
Aslyn Brouke


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Jun. 18.

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 6:31 am

*Kezemet feltettem védekezően. Nem akartam máris harcot. Főleg egy ilyen kedves lánnyal, mint Caroline. *
- Nem, nem úgy értettem, hogy te gyenge, vagy hanem úgy hogy bármilyen erős is vagy lehetsz áldozat. Nem sértésnek szántam itt mindenki lehet áldozat akármilyen erős is. Vérdíj pedig mindenki fején van, ami azt illeti, hiszen minden különleges lényt be karnak fogni a kutatók. Hogy a gyengéiket megtudják enyémen is van, mindenkién van egy ilyen teher. Úgyhogy evvel minden egyedi lénynek számolni kell –
*Magyaráztam a fajtársamnak kissé elsápadtam mikor mondta és halkan hozzá tettem*
- A te történeted bajba? Ugyan így is eléggé bajba vagyunk, mi különleges lények nem hiszem, hogy ez oszt vagy szoroz. Egyébként… én is. Én is ember voltam valaha.-
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Hybrid
Riora Denali Scott


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jun. 13.
Age : 33

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 7:14 pm

Felsóhajtottam majd keserűen elmosolyodtam.
-Na jó. Akkor elmesélem Aslyn...gondolom meg fogsz érteni, ha meg nem akkor így jártam.
Kis szünetet tartottam, összeszedtem a gondolataim majd belefogtam a mondanivalómba.
-Teljes átlagos családban születtem, de nálunk soha nem volt hiány a pénz. Mindkét szülőm tudós volt, és lefoglalta őket a munkájuk. Úgy bántak velem mint egy darab ronggyal, és én kezdtem ezt megelégelni. Amikor 15 éves voltam bedobtak egy bennlakásos gimnáziumba, csak azért hogy ne kelljen engem is magukkal vinniük, ugyanis őket kihívták kísérletezni. 3 évig hagytak szenvedni, teljesen egyedül, hagy boldoguljak az életben, aztán hirtelen kihívtak magukhoz a laborba. Elmentem ugyan, mert kíváncsi voltam, de már bánom hogy megtettem. Átváltoztattak, és saját, külön bejáratú hybridjükként kezeltek. Eleinte tűrtem a kísérletezgetéseket, majd fellázadtam és kitörtem. Apámat megöltem, anyámat pedig ezzel zsarolva rábírtam arra hogy kiengedjen. Nem volt szép tett de ezt a gyűlöletet még semmi nem csillapította.
Néztem a földet egy darabig, mert szememben elsötétedett, majdnem teljesen fekete lett, a dühtől és a gyűlölettől örvénylett.
-Viszont anyám él...és ha ő megtalál akkor nekem végem! Mert ismer, tudja mivel lehet rám lelkileg hatni!
Sóhajtottam fel.
Vissza az elejére Go down
Caroline Burke
Vérfarkas
Caroline Burke


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 31

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 11:44 pm

Szomorúan hallgattam végig Rio történetét és mélységesen együtt tudtam érezni vele. Tudtam milyen is az ha nem minden úgy alakul az életedben ahogy azt eltervezed. Igaz, hogy most már viszonylag tökéletes az életem, legalábbis annak tűnik, de nem mindig volt ez így, de ez most nem is lényeg. Ezért a többiek felé fordultam és egy együtt érző mosolyt küldtem Riora felé, majd beszélni kezdtem.
- Na csajok, ha már ilyen szépen kiveséztük, hogy ki micsoda és mi a múltja, akkor mi lenne ha mondjuk elmennénk kajálni. Mert én speciel mindjárt éhen halok. - mondtam kuncogva és a lányokat figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Aslyn Brouke
Hybrid
Aslyn Brouke


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Jun. 18.

---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 4:40 am

* Hallgattam Riorat Carolinaval együtt. Megértettem őt ugyanis én is ember voltam anno. De én nem akartam a múltamat mondani. Mert akkor az a fiú eszembe jut, aki ezt tette. Aki miatt ilyen lettem. Egy hybrid. Ahogy ebbe belegondoltam szememben megcsillant a könny, de nem csurgott le nem hagytam erős voltam és megcsóváltam a fejem. Úgy gondoltam elkerülhetem azt, hogy én is kivesézzem a múltamat. Elég, ha én tudom a múltamat ők pedig annyit tudnak róla amennyit feltétlenül szükséges. Azt, hogy ember voltam és hybrid lettem. Ezt is sokalltam még ennyit sem akartam mondani, hogy anno ember voltam ez sok néha nekem, mert rögtön a múltra gondolok. Felkaptam a fejem Carolina mondatára a kajálás jó ötlet és jó felejtő eszköz. *
- Azt hiszem, hagyjuk, a szomorú múltat azon úgy se változtathatunk. Mennyünk kajálni ez jó ötlet. Riora gyere te is mennyünk együtt -
* Mondtam kedves mosollyal a lányoknak meg amúgy is én is megéheztem ebbe a nosztalgiázásba*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





---> Sétány <--- Empty
TémanyitásTárgy: Re: ---> Sétány <---   ---> Sétány <--- I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
---> Sétány <---
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lastchance :: Last Chanche :: Nyüzsgő élet-
Ugrás: