Lastchance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lastchance

A fantáziának semmi nem szab határt!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Admin

Legutóbbi témák
» ~Welcome to New York~
Caroline Burke I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 12:22 am by Crystal Elenor

» Dumbledore Serege
Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:12 pm by Lollitta

» Caroline Burke
Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:32 pm by Lollitta

» Ashlyn Brouke
Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:31 pm by Lollitta

» Riora Denali Scott
Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:29 pm by Lollitta

» Aslyn Brouke
Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:15 pm by Lollitta

» Mielött belekezdetek
Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:07 am by Lollitta

» ---> Sétány <---
Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 4:40 am by Aslyn Brouke

» Caroline Burke
Caroline Burke I_icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 4:34 am by Caroline Burke

Top posting users this month
No user
Similar topics
Kiemelt társoldalak

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Szomb. Ápr. 20, 2024 5:22 pm-kor volt itt.

 

 Caroline Burke

Go down 
SzerzőÜzenet
Lollitta
Admin
Lollitta


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jun. 12.

Caroline Burke Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Burke   Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:26 pm

Caroline Burke QEFAW0tvAwMFBwhPRwVR

Caroline Burke



Adatok



Teljes név: Caroline Burke
Becenév: Line, Caroline, Car, C
Nem: nő
Születési hely, idő: 1992.12.08
Faj: Vérfarkas
Családi Állapot egyedülálló
Foglalkozás: Énekesnő és Modell
Avidon: Leighton Meester



Család



Apa: -
Anya: -
Testvérek: OliviaBurke; 22; színész, ember, nagyon jó csak ritkán van időnk találkozni
Egyéb hozzátartozók: –




Személyiség



Jellem: Barátságos és állandóan pörgő típus vagyok, aki imád bulizni. Mindenem a csillogás és a hírnév. Mindenem megvan, állandóan csúcsformában vagyok. Mindig, ha megjelenek valahol elkezdődnek a pletykák, mert eléggé rejtélyes a személyem, ami nagyon vonzza a pasikat és úgy általában az embereket. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló személyiségű vagyok. Művész hajlamokkal és határtalan képzelőerővel is meg vagyok áldva. Rendkívül sokrétű vagyok, változékony természetű, és remek előadó. Ha kell ártatlan, védtelen kislány, olykor komoly felnőtt, hol pedig igazi végzet asszonyává változik...és ami a legfontosabb...sohasem tudhatod épp melyik lánnyal állsz szemben... Ezen felül még szeretem az őszinte embereket és azokat, akikkel el lehet rendesen beszélgetni. Szeretem a csokit és minden más édességet legyen az akár valami fincsi koktél vagy éppen egy cuki pasi.

Külső: Szemeim meghatározhatatlan színűek, de mégis inkább barnák mint feketék és talán ettől ilyen figyelemfelkeltőek. Mindemellett mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt. Arcomra bájos vonások jellemzőek. Ajkam közepesen teltek. Mosolyom lehengerlő, és ellenállhatatlan. Tipikusan modell alkat vagyok a magam 165 cm-vel. Lábaim hosszúak, és formásak. Alakom véleményem szerint tökéletes. Hajam mindig is nagyon hosszú volt, ez most sincs ez másként körülbelül a hátam közepéig érhet. Csillogó természetes színben pompázik és az esetek többségében göndörtincsek keretezik arcom. Bőröm fehér és makulátlan, bársonyos tapintású. Járásom könnyed kecses, már-már légies. Egy darab tetoválásom van ami egy triquetra, ez egy ősi kelta szimbólum ami a bennem lakozó hármasságot hivatott jelölni. Ruhatáramban megtalálhatóak a farmerok, pólók és tornacipők, ugyan úgy mint a csinos, nőies egybe ruhák, a hozzájuk illő magas sarkú cipellők is. Amikor sminkkelem magam akkor a szemeimet fekete színnel emelem ki, ami tökéletesen kiemeli őket.




Előtörténet



1992.12.08-án születtem a csodálatos Wrightsville Beachen, amit akár a világ legunalmasabb helyének is lehetne nyilvánítani, de akkor is az egyik leggyönyörűbb hely a földön. Olyan tizennégy éves lehettem amikor a szüleim elhagytak minket és onnantól kezdve az életem nagy részét azzal a két dologgal töltöttem amit a legjobban szerettem. A zenével és a modellkedéssel. Világ életemben a szüleim voltak a én igazi lelki támaszaim és a halálukkal úgy éreztem megszűnt az összes kapcsolatom a világgal, talán ez lehetett az oka annak is, hogy igazából sosem voltam egy nagyon jó diák, de ha úgy hozta a sors akkor nagyon oda tudtam tenni magam, akár a tanulásban vagy bármi másban is. Sokan viszont úgy gondolták egy kicsit különc személyiség vagyok, de ez sosem zavart. Mindig csak az érdekelt, hogy mi történhet a világban azon kívül amit az emberek elismernek. Mikor kislány voltam még azt is megcsináltam, hogy a szüleimtől kapott távcsővel kimentem a közeli rétre és a telihold ideje alatt végig azt figyeltem mi minden történhet éjszaka a szabadban, persze másnap jó alaposan ki is kaptam a szüleimtől mert persze otthon nem szóltam senkinek arról, hogy hová is készül.
Sajnálatos módon el kellett költöznöm. Miután ideköltöztünk az életem fenekestől felfordult. Egyik este kimentem sétálni a városba és mint minden este most is nagy volt a nyüzsgés. Csak azt nem vettem számításba, hogy telihold volt. Az elkövetkezendő pillanatban már csak arra eszméltem rá, hogy valami egy hatalmas erővel betaszít egy sötét sikátorba. Majd csak az éles fájdalomra emlékszem és a lüktető karomra. De abban a pillanatban egy pasas termett ott a sikátor végében és elijesztette azt a valamit, majd megszólalt.. Szavai egyszerre voltak veszélyesek és csábítóak is, mint a vérrel kevert csokoládé.
Innentől kezdve teljesen megváltozott körülöttem minden és rá kellett arra döbbennem, hogy innentől kezdve az életem más sosem lehet a régi. De amennyire csak lehet megpróbálok mégsem annyira kilépni az önálló életemből.


A hozzászólást Lollitta összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 23, 2011 8:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://lastchance.hungarianforum.net
Lollitta
Admin
Lollitta


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jun. 12.

Caroline Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Burke   Caroline Burke I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:32 pm

Elfogadlak irány játszani Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://lastchance.hungarianforum.net
 
Caroline Burke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caroline Burke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lastchance :: Karakterlap leadása :: Karakterlap leadása-
Ugrás: